Jump to content

Sporazumni razvod


mila1

Preporučene objave

 
Naime,ja i suprug zivimo u Njemackoj.
U zadnje vrijeme je dolazilo do nekih svadja,u kojoj sam ja spomenula razvod i napisala sama onako impulsivno u ljutnji neki kao „sporazumni zahtjev“.
 
Ne mogu se sa sigurnoscu sjetiti obzirom da je to bilo nepromisljeno i u svadji ,mislim da sam samo ja potpisala . U svoj toj ljutnji (koja jos traje) moj suprug je u prosli podjedjeljak
(23.08.) poslao to pismo(tako barem kaze).
Ono sto on ne zna je to da sam ja napisala pogresnu adresu, tj broj
( napisala sam ulica grada Vukovara 99 umjesto 84) ali je naslovljeno na sud ,pa ne znam da li ce to ipak biti dostavljeno??
Da li postoji mogucnost da se provjeri da li je to pismo uopce tamo stiglo,i ako je, da li se odmah moze putem odvjetnika to povuci dok nije krenulo u proces jer cemo brzo biti razvedeni,nemamo djece.
Meni razvod u Hrvatskoj trenutno nikako ne odgovara jer ako do njega stvarno dodje, zeljela bih da on bude u Njemackoj jer ovdje imam sva prava( to sam tek jucer saznala) i sam proces razvoda traje puno duze, sto meni odgovara zbog stana ,  jer sam ovdje kao zena u potpunosti zasticena ,za razliku od Hrvatske.
Eto ,ja vas molim ako je to moguce da se cim prije provjeri, i ako je zbilja doslo na sud da se zaustavi, tj povuce dok nije krenulo u proces.
Hvala!
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zivimo van RH

napisala sam ovo:

 

 

REPUBLIKA HRVATSKA

OPĆINSKI SUD U ZAGREBU

Ulica grada Vukovara 

10000 Zagreb

 

 

PREDMET: Prijedlog za sporazumni razvod braka

 

 

Predlagatelji suglasno podnose Naslovu sljedeći

 

PRIJEDLOG ZA SPORAZUMNI RAZVOD BRAKA

 

 

Predlagatelji su brak zaključili 04. rujna 2017. godine u Zagrebu, koji je evidentiran sukladno vjenčanom listu (br

Predlagatelji su živjeli zajedno u …….,što im je i posljednje zajedničko prebivalište.

 

Zbog različitih naravi, bračni su odnosi između predlagatelja već dulje vrijeme poremećeni. Nema nade da se ponovno uspostavi bračna zajednica te se predlagatelji ne žele pomiriti.

 

te sporazumno predlažu Sudu da donese:

 

 

Presudu o razvodu braka

Predlagatelji: 

 

 

 

Koristim portal e gradjani

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija