Jump to content

dobio mirovinu


anonimno

Preporučene objave

Evo me i ja sam ishodovao mirovinu pa da vam opišem kako je to išlo.

1. bio sam 1993 mobiliziran i u bazi 100 km od fronte pa sam na nogometu uganuo gležanj. tad na bolovanje a moja jedinica na položaj. Nakon par mjeseci se skidam i u uniformi koja mi je ostala glumim velikog junačinu po tkalčičevoj.

2. imam školskog prijatelja koji je psihijatar pa ma mi je nadrobio ptsp, traume ...

3. prije odlaska na psihološko testiranje pogledao sam par vjetnamskih filmova i sve to izbrbljao pshiologu pa i on zaključi da imam ptsp

4. ratni put sam dobio u skladu s tim gdje mi je bila jadinica iako sam ja bio na bolovanju, ali tko te pita

5. pa sam podnio zahtjev za mirovinu u hzmo a kako sam imao kil papira od kolege psihijatra i 200€ za vještaka on zaključi da sam opće nesposoban sa 100 % posljedica rat

6. otišlo sve to na provjeru i potvrdiše mi isto

7. izračunali mi mirovinu oko 5.200,00 kn

8. u međuvremenu otvorio obrt na ženu, naravno ja radim ona se brine za klince

9. ako vam je do sad skočio tlak i pomislili ste me koknuti SMIRITI SE SE jer ovo nije ISTINA, ja se mučim kao i mnogi zato jer mi je ime

Budalko Poštenjaković, zvani Luzer

pozdrav svima sličnima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma nisu potrebne oštre riječi, kao eutanazija, dovoljno je to što dotični gospodin mora s takvim načinom razmišljanja i takvom opsesijom živjeti, cijeli život. Kud ćeš veću kaznu...već je ujutro iza 6 sati poslao svoju poruku na legalis...naravno da se ne može skocentrirati na posao, na radni dan. Kad mi to primjetimo, primjeti i njegov poslodavac...može izgledati da zabušava...želim mu da dobro obavlja svoj posao i da zaradi dobru plaću.I da prestanu njegove more...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija