Jump to content

Smrtovnica


Sosten

Preporučene objave

Vidim da ima kontradiktornih odgovora po pojedinim pitanjima.Ima puno paralelni dokumenata koji se mogu svesti na jedan dokumenata.Primjerice ,a ujedno bi molio znalce Forumaše ako mi mogu ukratko objasniti Kad i gdje se koristi Rodni list i Izvod iz MKR.Kad se koristi Izvod iz matice umrlih i Smrtovnica.Zašto građani moraju to papirnato imati kad to sve postoji u digitalnom obliku.U čemu su toliki problemi kod identifikacijskih dokumenata umrlog čovjeka.Zar nije dovoljno da Mrtvozornik prijavi smrt i dalje ide s e svojim tijekom.Zna se tko je.Zna se njegova imovina.Trebalo bi se znati i rodoslovlja.Supruga,djeca .Čini mi se da je kod ovog zadnjeg problem jer nema Obiteljskog lista ukoliko bi sadržavati broj djece,broj supruga itd.Nažalost znam za slučajeve gdje čovjek pokojnik sve posjeduje od Osobne iskaznice nadalje i onda se uspostavi da mu je na tim svim dokumentima pogrešno ime.I to se ustanovi tek kad umre.Pa čija bi to bila greška.yPokojnikova sigurno Ne!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija