Jump to content

DO nije odgovorilo na žalbu


macak_15

Preporučene objave

Pozdrav,

malo sam zbunjen, je li uobičajeno da državno odvjetništvo uopće ne odgovori na žalbu u prvostupanjskom postupku? Pogotovo imajući u vidu da su je žalbi dodano čak 14 novih dokaza pribavljenih nakon završetka prvostupanjskog postupka. Ne znam, to mi izgleda ili kao rezignacija ili podcjenjivanje. Nikad se nisam susreo s takvom situacijom. Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 06. 09. 2021. at 13:14, macak_15 je napisao:

da državno odvjetništvo uopće ne odgovori na žalbu u

Na vašu žalbu na prvostupanjsku presudu - ne odlučuje državno odvjetništvo, već viši drugostupanjski sud. Dali ste se ispravno žalili? Dali ste žalbu uložili u datom roku ? Koliko je prošlo vremena od ulaganja žalbe?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , frenki zg je napisao:

Na vašu žalbu na prvostupanjsku presudu - ne odlučuje državno odvjetništvo, već viši drugostupanjski sud. Dali ste se ispravno žalili? Dali ste žalbu uložili u datom roku ? Koliko je prošlo vremena od ulaganja žalbe?

Žalba je ispravna, predana je isti dan nakon donošenja odluke i jučer je otišla je na viši sud. Prvostupanjski sud je 3 mjeseca čekao očitovanje ODO. Viši sud poslao je opis na DO da odgovore ili da vrate spis i samo su vratili spis. Znači spis je bio kod njih 3 mjeseca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija