Jump to content

Lažno internet predstavljanje


Benzin

Preporučene objave

Ne znam jel sam potrefio podforum, ali radi se o tome da je na instagramu neka stranica napisala sestrino ime. Mislim ona na instagramu nema pravo ime nego neko svoje izmišljeno samo radi  primjera ako se ona zove abc74 ovi su napisali abc74x . Opis im je da stavljaju samo eksplicitan sadržaj bla bla i link na tu neku stranicu. Uglavnom ali njena slika prava je korištena i sada oni su napravili kao neku stranicu a slična kao onlyfans,ali ova stranica je za prodaju seksualnih igračka ili tako nešto pošto sam vidio da imaju njenu sliku kao cover i iza nje su kao nekakvi vibratori itd. uglavnom i stavljaju story sa njenom slikom i pišu sve na eng kao da ona poziva muške da se učlane kako bi si podigla rating i da prvih 70 ima pravo na besplatni pristup mjesec dana,a inače se plaća ne znam kolko. Oni su sestru blokirali da im ne može vidit profil, ali odma su zapratili njenog dečka, a pošto moj profil ima opciju da je privatan i da svako ko me želi pratit može tek ako mu potvrdim zahtjev

Inače sestra je punoljetna ima 20 godina ne znam kolko je to bitno,ali zanima me iduće.

1. Da li se može tužit i da li se uopće isplati? Jer oni koriste njene slike koje su valjda skinuli s njenog profila i stavljaju na te svoje stranice i sad im ona služi kao reklama ili tako nešto nemam pojma

2. Da li se oni mogu kako dokopati osobnijih stvari nekako npr adrese stanovanja brojeve mobitela i slično. 

uređeno: od Benzin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija