Jump to content

Stan


Mohivana

Preporučene objave

Evo ovako imam pitanje,zivim sa dvoje djece u stanu koji je u vlasništvu moje majke ... Samohrana sam majka i ulozila sam u stan za renovacije oko 70 000 kn tu zivimo djeca i ja 7 godina,placam rezije normalno i pricuvu za stan oko 129 kn mjesečno. E sada se radi nova fasada i rata Ce biti oko 500 ili vise kn , ja mislim da bi moja majka to trebala placati jer stan je njezin ili nekako po pola. Ona Kaze ovako ili CES to placati ti, ili CES izaci iz stana .. novce sto si ulozila ti ne vracam jer si to kompenzirala kroz tih 7 godina STA zivimo tu . Tako da sad bi ona mene u biti izbacila da proda stan..... Mislim ja cak primam i subvencije od grada za rezije radim samo sezone..... Nemam pojma koja su mi prava i dali ih uopce imam . Bila bi zahvalna ako bi mi netko malo pojasnio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pričuvu plaća vlasnik stana ali to može ugovorom o najmu prenijeti na  korisnika stana.

ako do  sada nisi plaćala najam obveza ti je plaćati režije , pričuvu i komunalnu naknadu.

uloženo u obnovu stana ne možeš tražiti zato što si ga obnavljala  za svoje potrebe i koristiš obnovljeni stan.  

izračunaj šta ti je  povoljnije stanovat u stanu majke  koja ti puno ne prigovara( predpostavljam) ili ćeš plaćati najam stana (stanarina+ pričiva) i druge režije i čekati kad  će najmodavac tražiti veći najam ili iseljenje iz stana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija