Jump to content

Šteta


walter55

Preporučene objave

Ukratko,sud je naredio uklanjanje/rušenje objekta s čestice koja nema veze s kucom odnosno česticama koje su u tuzbi(ostavinsko i sl,)niti se navodi u istoj   ,tj. prilikom pisanja presude sud je zamijenio brojeve čestica.Da li postoji način da se taj dio pravomoćne presude poništi/izmijeni i da li imam pravo na neku vrstu obeštećenja jer je očita greška suda uzrokovala financijske gubitke?

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Šteta
  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...
Na 13. 09. 2021. at 6:42, walter55 je napisao:

Da li postoji način da se taj dio pravomoćne presude poništi/izmijeni

Postoji. Pogledajte čl. 342. Zakona o parničnom postupku.

Na 13. 09. 2021. at 6:42, walter55 je napisao:

imam pravo na neku vrstu obeštećenja jer je očita greška suda uzrokovala financijske gubitke?

Kakve točno gubitke imate?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Nastavak:nakon što sam s odvjetnikom ponovno prošao presude uvidjelo se da je sud pogriješio u više točaka presude u prvostupanjskoj a zatim i drugostupanjskoj presudi s tim da je u drugostupanjskoj koja je dijelom potvrđena sud napravio još više grešaka.Potpuno pogriješio u omjerima koje pripadaju tužiteljima,(naravno na moju štetu),još više pomiješao brojeve čestica(spominju se čestica koja nije uopce spominjana),kao i vec navedeno uklanjanje poslovnog prostora.Da li od ovih saznanja imam ikakve koristi ili je ovo uzaludno?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija