Jump to content

Ostavina u Austriji


Barakuda10

Preporučene objave

Postovani,

Preminuo mi je otac koji ima dvojno drzavljanstvo ,ima nekretnina i u Austriji i u Hrvàtskoj. Posto je za svoga zivota imao 3 braka postavlja se pitanje nasljedstva.

Ja sam priznati sin iz prvog braka priznat iz prvog legalnog braka ,kako je preminuo pocelo je ignoriranje mog postojanja od strne djece iz 2 braka ( austrijanaca)

Pitanje moga prava, koji ce biljeznik biti zaduuen za raspravu o nasljedstvu

Dali za imovinu u Hrbatskoj ( Hrvatski) ,a Austrijsku nekretnine biljeznik u Austrii.j

Bojim se da obavijest o raspravi niti ne dobijem

Molim Vas ako mi neko moze dati smjernice

Hvala

uređeno: od Borbena7
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Ostavina u Austriji
Na 14. 09. 2021. at 14:28, Barakuda10 je napisao:

Pitanje moga prava, koji ce biljeznik biti zaduuen za raspravu o nasljedstvu

Dali za imovinu u Hrbatskoj ( Hrvatski) ,a Austrijsku nekretnine biljeznik u Austrii.j

Odgovore na sva pitanja vezana uz nasljeđivanje u slučajevima u kojima su se ostavitelj i njegova imovina nalazili na području Europske unije daje Uredba (EU) br. 650/2012 Europskog Parlamenta i Vijeća od 4. srpnja 2012. o nadležnosti, mjerodavnom pravu, priznavanju i izvršavanju odluka i prihvaćanju te izvršavanju javnih isprava u nasljednim stvarima i o uspostavi Europske potvrde o nasljeđivanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija