Jump to content

Otvaranje paušalnog obrta na suprugovo ime


Leona19

Preporučene objave

Poštovani,

Otvorila bi paušalni obrt ali ne mogu jer sam blokirana. Radim jedan posao i tako pomalo otplaćujem tu ovrhu ( prodajem second hand odjeću) ali bi htjela to nekako legalizirati. Firmu znam da mogu otvoriti, međutim ne isplati mi se jer su mi davanja u visini otprilike koliko bi mjesečno zaradila i onda mi opet ne bi ostalo za vraćanje ovrhe.

Pitanje je dakle dali bi mogao moj suprug otvoriti paušalni obrt, a ja da radim sve, samo da bude na njegovo ime. On je pomorac u međunarodnoj plovidbi inače. Doma je otprilike 5mj u godini, ostalo na brodu. Nadam se da sam uspjela objasniti.

Hvala 😊

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Leona19 je napisao:

Pitanje je dakle dali bi mogao moj suprug otvoriti paušalni obrt, a ja da radim sve

Možete.
Samo vodite računa da vas stavi na ,,karton,, deponiranih potpisa u banci, da možete vršiti plaćanja.
Sa knjigovođom vidite, koje punomoći vam mora dati, da ne ometano možete raditi u njegovom odsustvu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , frenki zg je napisao:

Možete.
Samo vodite računa da vas stavi na ,,karton,, deponiranih potpisa u banci, da možete vršiti plaćanja.
Sa knjigovođom vidite, koje punomoći vam mora dati, da ne ometano možete raditi u njegovom odsustvu.

Puno hvala, baš ste me sad usrećili 😃

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija