Jump to content

Ozljeda na radu


12drazen

Preporučene objave

Poštovani,

 

Tražim prani savjet vezano za oljedu na radu.

Nadalje:

Imao sam ozljedu na radu,udario sam se u glavu(zapeo u silosu za piljevinu,gdje je mračno ne vidi se).

Zadobio povredu glave posjekotinu on cc  4 cm.Gdje sam završio na hitoj.Imam 4 punta.Javio se svojoj doktorici nakon hitne.

Kada sam poslodavcu odnio potvrdu o privremenoj nesposobnosti za rad.I da mi poslodavac da potvrdu gdje je bila ozljeda na radu.I da imam pravo na 100% plače.

Gdje,je poslodavc bio jako bezobrazan da mi to neče dati,i nije htio preuzeti potvrdu o nesposobnosti za rad.

Da drugi dan donesem doznaku i idem odmah raditi.Gdje mi je specijalist i moja doktorica na moj upit zabranila rad.Sve dok mi rana  i šavovi ne izvade.

Poslodavac je jako bezobrazan.

Što je meni dalje za raditi i dali imam pravo na kakvu naknadu za ozljedu na radu.

Znam kada se vratim na posao da me čeka otkaz.(jer prije par dana se kolega ozlijedio isto kao i ja i dao mu otkaz).

Ja na ovome neču stati,prijavio sam ga na zaštitu na radu.

 

Koja su meni prava i dali imam pravo na oštetu na radu,iako je bila ozljeda na radnom mjestu.

 

Molim svaki savjet mi je dobro došao.

 

Hvala

 

Lp

Dražen

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija