Jump to content

Problem sa susjedom u zgradi


mateav

Preporučene objave

Imamo problem sa susjedom koja živi u stanu iznad nas. Svaki dan po nekoliko puta trese sa balkona ručnike,krpe, tepihe ili sto već i naravno nama to sve pada po balkonu i nemogu ni kavu vani popiti, da ne istrese svoje sra**, a isto tako mi i sve po vešu koji ljeti sušim vani, bude pun mrvica i sve ostalo, naravno sve to ulazi u stan kada su otvorena vrata i prozori, a sad je jos počela i cijediti krpe ili nešto drugo. Žena sprema i u sisava 3-5 puta na dan. Ujutro u pol 7 i to traje do neki 12, pol 1, ne znam što više ima toliko čistiti. Svaki dan, već sam se zapitala kada ona ide na posao. Onda opet usisavanje u 3 popodne, pa u jedno 6-7 pa u 9 sati navecer. A udaranje i hodanje kao da je gore krdo slonova traje do 12, pol 1 ujutro. Suprug joj je rekao da ne trese više, a ona mu je samo na to odgovorila, da kad bi ona rekla sve šta nju smeta svi bi se svađali, i još su mu se ona i ķćer smijale, njima je to smiješno. Tolika čistunka, a drugima radi smeće. Uzaš. Ne znamo više što da radimo. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija