Jump to content

HRVI dionice - je li tko dobio?


taipan

Preporučene objave

Sto se zbiva? :-?

 

Prosao je kraj prvog mjeseca, do kada su bile zadnje informacije da ce se HRVI dionice dodijeliti onoj prvoj grupi koja je prosle godine podnijela zahtjeve.

 

Jel to opet bila dezinformacija i kasnjenje ili ste dobili pa se sada skrivate?

 

Ajd, podijelite informacije s nama, ako je netko dobio neka javi koje i koliko, da i mi ostali znamo sto nas ocekuje kada dodjemo na red! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja podnio zahtjev u rujnu i gospođa u fondu mi je prije mjesec dana rekla da neće ništa biti do ljeta. Strpljen spašen. Možda i umremo prije nego ostvarimo sva svoja braniteljska prava. Težak je rat sa birokracijom koja je raštrkana na sve strane pa ne znaš gdje da napadaš a i izborna je godina pa valjda šlag ostavljaju za kraj. Pozdrav ROKO

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da ne ispadnem pes, prema informacijama iz kraja 06 godine, podjela će biti i bila je krajem siječnja 07 ali se radilo o nekoj vjerovatno manjoj količini pa prema zahtjevima kad su to podijelili prekinuli su daljnju podjelu. Koliko mi je rekla teta kojoj sam vjerovatno dosadan (ali samo tako možeš nešto saznati) na telefon slijedeći paket se očekuje krajem ožujka pa će opet ovisiti o količini. Da te utješim ja sam zahtjev uvalio u tranju 06 i bit će ravno godina od zahtjeva do dodjele, naravno ako me obuhvate u ovom krugu a nadam se da bi bilo vrijeme. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam dobio 1994. (5000 maraka vrijednosti) i imao sam mogućnost ulaganja istih u tvrtke koje su poslovale u debelim minusima ili koje nisu imali nikakvu perspektivu.

 

Pa sam ovakav pametan kakav jesam :bonk: :bonk: lijepo sve uložio u "PIK Svrbovec" jer sam mislio da kada se ulaže u ono vrijeme u tako dobru firmu da će se valjda isplatiti,jer gdje se proizvodi klopa, ta firma nema šanse da propadne.

 

Rezultat znate.

:cry: :bonk: :thumbsdown: :jesamglup: Dakle, dionice-:amen:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija