Jump to content

Nadriliječnici i zdravstveni šarlatani


rumpelstilskin

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...

Hvala na odgovorima. Radi se o sljedecem. Moja supruga je umrla od karcinoma dojke. Meni je tajila dijagnozu i obratila se tim sarlatanima. 5 mjeseci su joj prodavali nekakve tinkture i prahove, kao lijecili ju i radili detox. E kad je sve otislo kvragu priznala mi je o cemu se radi ali je vec bilo kasno obzirom da je karcinom drasticno metastazirao. U njezinim mailovima sam pronasao prepisku sa tim likovima u kojima spominju iznose i nekakve njihove upute kako se lijeciti, a nasao sam i njezin dnevnik u kojem ona opisuje dan po dan koristenja toga i sto rade. Takodjer ostalo je brdo tih gluposti kod kuce. 

Nedavno sam se konzultirao sa poznatim odvjetnikom za kazneno pravo (svi ga gledamo na TV) i rekao mi je da obavezno podignem kaznenu prijavu i navedem dokaze koje imam u posjedu.

E sad, kojim zakonima je to podlozno? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 minuta, drot13 je napisao:

Ovo je sasvim dovoljno za prijavu, a nemoj se zamarati točnim propisom, jer policija i državno odvjetništvo nisu vezani tvojom kvalifikacijom. 

 

P.S.: Maknuo sam ti link, čisto da znaš.

Ok, nisam znao da se ne smiju linkovi staviti, sorry. Htio sam pokazati o kakvim glupostima se radi. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija