Jump to content

Reorganizacija odjela tijekom porodiljnom


malipero7744

Preporučene objave

Poštovani, 

Stalno sam zaposlena kod poslodavca (7 godina) na istom radnom mjestu, a trenutno sam na porodiljnom). 

Od kolega sam saznala da dolazi do reorganizacije odjela pri čemu se moje radno mjesto ukida, no otvara se gotovo isto novo radno mjesto s drugačijim nazivom i odgovornošću proširenom na dodatni odjel. Poslodavac očekuje da se svi koji obnašamo trenutnu funkciju (ima nas nekoliko) javimo na natječaj i (ako budemo pozvani) prolazimo sve faze natječaja. 

Nitko iz tvrtke od odjela ljudskih resursa nije me službeno kontaktirao niti sam bila pozvana na sastanak na kojem su cijelom timu to obznanili, samo su zamolili mog nadređenog (čije se radno mjesto također ukida) da me nazove i da mi prenese. 

Zanima me što je poslodavac dužan napraviti /ponuditi mi obzirom da je radno mjesto koje će zamijeniti moje jako slično i mora li mi ga ponuditi automatizmom obzirom na porodiljni, ili se zaista moram prijaviti na natječaj. 

Također, zanima je je li poslodavac, tj. ovlaštenik poslodavca dužan službeno me obavijestiti o tome pisanim putem. 

 

Hvala unaprijed! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , malipero7744 je napisao:

Poslodavac očekuje da se svi koji obnašamo trenutnu funkciju (ima nas nekoliko) javimo na natječaj i (ako budemo pozvani) prolazimo sve faze natječaja. 

Može on očekivati, ali se Vi niste dužni javiti.

prije 17 sati , malipero7744 je napisao:

Nitko iz tvrtke od odjela ljudskih resursa nije me službeno kontaktirao niti sam bila pozvana na sastanak na kojem su cijelom timu to obznanili, samo su zamolili mog nadređenog (čije se radno mjesto također ukida) da me nazove i da mi prenese.

Nisu Vas bili dužni kontaktirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija