Jump to content

Kako izbaciti punoljetnog zaposlenog sina iz kuće?


Bogomoljka55

Preporučene objave

Pozdrav, 

Situacija je ovakva. Brat sa curom unazad 2-3 godine živi u prizemlju roditeljske kuće, dok sam ja na katu. Roditelji zive u inozemstvu. U tih par godina koliko su ovdje svi trpimo njihovo maltretiranje - ostavlja prijeteće poruke, redovito vrijeđa, ostavlja smeće pred mojim ulazom, provaljuje u zaključane prostorije, uzima tuđe stvari, ne plaća uopće režije itd. Osim toga, doveli su i protiv volje roditelja psa i mačku u stan te prostorije kako one koje su unutar stana njihova, tako niti zajednicke ne odrzavaju uopce. Dlake i smrad od psa su posvuda, a da ne spominjem namjestaj koji je pas dosad unistio. Nakon vise pokusaja komuniciranja roditelja s njime da se neke stvari moraju promjeniti ako zele tu zivjeti, on odgovara provokacijama, svadom i vrijedanjem te naravno da nista na kraju ne promijeni. Vlasnik psa je inace njegova cura koja zivi s njime neprijavljeno u tome stanu. Oboje su zaposleni te imaju preko 30 godina. Roditelji su odlucili da tako vise ne mogu te ih zele izbaciti van iz kuce. Prije svega, treba nam savjet za prvi korak jer smo svjesni da na lijep nacin s njime ne mozemo nista napraviti. Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija