Jump to content

Invalidnost rvi


kizozap

Preporučene objave

Pozdrav, ja sam rvi 30% za stalno (ranjavanje) od 1996g. Od 2006. nakon čega mi je dijagnosticiran i PTSP zbog posljedica rata, 2011. odlazim u profesionalnu mirovinu (30% ranjavanje, 30% ptsp, 40% civil) 60/40. Moje pitanje je:

1.Dali mogu sada tražiti ponovno vještačenje postotka invalidnosti na osnovu riješenja o mirovini?

2.Od kuda da krenem?

Hvala i lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani vi ste svake 2 godine mogli ići na pogoršanje stanja i samim time možda povečati postotak invalidnosti. Pošto je sama invalidnina dosta niska mislim da time ne postižete baš neku veliku novčanu dobit. Koliko pratim u današnje vrijeme je 30% za PTSP vrh koji dosta ljudi nije dohvatilo. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 41 minuta, kizozap je napisao:

Pozdrav, ja sam rvi 30% za stalno (ranjavanje) od 1996g. Od 2006. nakon čega mi je dijagnosticiran i PTSP zbog posljedica rata, 2011. odlazim u profesionalnu mirovinu (30% ranjavanje, 30% ptsp, 40% civil) 60/40. Moje pitanje je:

1.Dali mogu sada tražiti ponovno vještačenje postotka invalidnosti na osnovu riješenja o mirovini?

2.Od kuda da krenem?

Hvala i lijep pozdrav

Poštovanje! Za proteklih 10 godina trebali bi imati kontinuirano liječenje kontrolne  psihijatra i bolnička ležanja sa znakovitim pogoršanjem ako to nemate čeka vas nemoguća misija. Neznam kolika vam je mirovina i dali se isplati pokretati postupak s obzirom da imate već dosta dobar omjer  rat/mir.🤔

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , huskyCRO je napisao:

Poštovanje! Za proteklih 10 godina trebali bi imati kontinuirano liječenje kontrolne  psihijatra i bolnička ležanja sa znakovitim pogoršanjem ako to nemate čeka vas nemoguća misija. Neznam kolika vam je mirovina i dali se isplati pokretati postupak s obzirom da imate već dosta dobar omjer  rat/mir.🤔

 

 

Ali mirovina je profesionalna i treba pokrenuti postupak za dobivanje opće a ako nema kontinuitet dobro si rekao da je nemoguća misija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , beroduba je napisao:

Ali mirovina je profesionalna i treba pokrenuti postupak za dobivanje opće a ako nema kontinuitet dobro si rekao da je nemoguća misija

Poštovani, imam kontinuitet.Stalno sam na ambulantnom liječenju svih ovih godina. Jedino sam molio da nisam na bolničkon, jer ne podnosim zatvorenost, slušati tuđe živote i slično.Zato sam i pitao.Nisam ni u jednoj udruzi, jer ne podnosim previše društva, pa sam se ovako odlučio pitat za savjet.Ja sam shvatio da bi za mene bilo dobro otići pokrenut ponovno vještačenje za invalidnost,pa to riješenje podnjet na mirovinski. Sad dali će to utjecat na visinu mirovine ili ne nije na meni, a znam da su neki ovo radili, ili me lažu.Hvala, lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 44 minuta, kizozap je napisao:

Poštovani, imam kontinuitet.Stalno sam na ambulantnom liječenju svih ovih godina. Jedino sam molio da nisam na bolničkon, jer ne podnosim zatvorenost, slušati tuđe živote i slično.Zato sam i pitao.Nisam ni u jednoj udruzi, jer ne podnosim previše društva, pa sam se ovako odlučio pitat za savjet.Ja sam shvatio da bi za mene bilo dobro otići pokrenut ponovno vještačenje za invalidnost,pa to riješenje podnjet na mirovinski. Sad dali će to utjecat na visinu mirovine ili ne nije na meni, a znam da su neki ovo radili, ili me lažu.Hvala, lp

Sakupiti sve nalaze i preko vašeg liječnika opče medicine predati zahtjev na mirovinsko za utvrđivanje opče invalidnosti ali bilo bi dobro da imate bolničko liječenje!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija