Jump to content

prometna na stanici za tehnicki pregled


elif

Preporučene objave

Imala sam prometnu unutar stanice za tenicki pregled. Osiguranje unatoc potpisanom eu izvjescu i priznanju njihovog osiguranika kaze da : " te sukladno Zakonu o obveznim osiguranjima u prometu čl. 22 st. 3 šteta
nije nastupila na javnim površinama i ostalim površinama na kojima se odvija promet
(već pregled motornih vozila) , te time nije pokrivena obveznim osiguranjem od
automobilske odgovornosti."  

Prometna policija kaze isto, dakle za stetu odgovara stanica za tehnicki pregled vozila.... da li je netko imao ovakav slucaj? Neki prijedlog sta da radim? Iz Centra za vozila Hr kazu da osiguranje treba snositi trošak, a policija i osiguranje da je nadleznost Centra za vozila HR....

 

Ima li netko kakav pametan savjet?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 28 minuta, Jack Butler je napisao:

Opiši molim te dinamiku prometne nezgode. Koje osiguranje ti je otklonilo odštetni zahtjev? 

Moje vozilo kojim je upravljao djelatnik stanice za tehnicki pregled vozila bilo je na dijelu za pregled kocionog sistema,  drugo vozilo je bilo taman uvezeno na dizalicu,  te je vlasnik izasao van iz vozila,  a pri tome je ostavio auto u pogonu( automatik) , njegov automobil je krenuo, bez vozaca,  udario u moj,  izgurao ga van stanice... U tom trenutku je drugi djelatnik  stanice uletio u taj auto i zaustavio ga. Vlasnik vozila priznaje krivicu. Euroherz odbilo zahtjev po cl 22 st 3.

prije 2 sati , stradivari je napisao:

To nije prometna nesreća.  Nadležnost za štetu je kod Centra Vozila Hrvatke (ako je njihova stanica)

Zahvaljujem... Imam.pitanje🙂 na koji Zakon i cl se mogu pozvati?

uređeno: od elif
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija