Jump to content

Susjedima smeta svijetlo mog auta


Tinkerbell19

Preporučene objave

Susjedi imaju parcelu nižu od naše, kada mi dolazimo autom na naše dvorište, svjetlo im "ulazi" u kuću i to ih uznemirava. Najviše je problem ako netko dođe na par minuta pa ne ugasi auto, onda nazivaju na telefon, izlaze na dvorište i deru su na goste i nas,vrijeđaju. Tvrde da imaju snimke 🙈 smeta im što imamo radove na dvorištu pa da to njima ružno izgleda, zemlja, drva.. 🙄Ja sam im predložila da si stave rolon zavjese ili rolete 🤷‍♀️ oni žele da MI to riješimo sa našim gostima, nek ulazimo u dvorište u rikverc ili neka stavimo ograde da njima ne smeta svjetlost 😯 ili će nam raditi probleme svaki put do kad to ne riješimo. Inače smo susjedi već 40g, oni su (pre) uredili gospodarsku zgradu pa nisam ni sigurna da li je legalizirano i da li njihovi prozori uopće smiju biti prema nama,ali to mi je manje bitno. Uznemiruju mi roditelje, goste, a i djecu. 

Spada li svjetlost automobila pod "imisije"?

Kako se zaštitit, što poduzeti? Molim neki članak ili primjer na koji se mogu pozvati da shvate da nisu u pravu. Ili smo možda mi u krivu? 

P. S. Ne "svijetlimo" u kasnim noćnim satima, većinom su problemi oko 19/20h

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Susjedima smeta svijetlo mog auta

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija