Jump to content

Izvlastenje Hrvatske autoceste


Gromacha

Preporučene objave

Postovani,

Bavim se poljoprivredom, Republika Hrvatska je suvlasnik sa mnom u jednoj parceli. Trazio sam umjesto potpunog izvlastenja udio u toj parceli, dobio sam odgovor da Hrvatske autoceste nisu vlasnik niti jedne nekretnine u toj katastarskoj opcini. Zanima me da li zabom protiv prvostupanjskog rjesenja, na nacin da se slazem sa visinom naknade ali umjesto naknade trazim udio u odredjenoj nekretnini, mogu postignuti da se ta zamjena i dogodi, odnosno ukoliko ne dodje do zamjene da li cu zalbom zakomplicirati isplatu naknade.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 05. 10. 2021. at 21:28, Gromacha je napisao:

odnosno ukoliko ne dodje do zamjene da li cu zalbom zakomplicirati isplatu naknade.

Kako do dobivanja udjela u nekretnini vjerovatno neće doći jer se davanje u vlasništvo druge odgovarajuće nekretnine čija vrijednost odgovara tržišnoj vrijednosti nekretnine koja se izvlaščuje određuje samo kada se radi o potpunom izvlaštenju, tako će žalba biti odbačena i vrijediti će prvotno rješenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija