Jump to content

Da li mogu praviti A kategoriju u BiH?


Kawasaki1000

Preporučene objave

Malo komplicirano, ali ok

Imam dvojno državljanstvo, BiH i Hrvatsko, i HR vozačku.

Trenutno sam u Njemačkoj, radim, htio bi napraviti A vozačku za motore, auto mi je skupo i zbog osiguranja i gorivo ne bi to... Trenutno imam skutera i to mi je ok, samo je spor, pa bi zato nešto malo brže. Ne treba mi ustvari A kategorija ali kad već pravim cijena je otprilike ista kao i za A2.

U Njemačkoj je A kategorija skupa dosta najmanje 1500€ plus mora se ići na teoriju, a nema šanse da kod njih učim još i teoriju ma daj 

Ali u Hrvatskoj ne živim već godinama, znači nemam stana tamo. Samo je u Hrvatskoj cool što bi sa svojom B kategorijom I AM trebao samo 10 sati prakse i onda ispit. Mislim da je cijena oko 600€.

U Bosni opet imam stan i tamo je stvarno jeftinije, mislim da je A klasa tamo oko 200€ a bilo bi dobro pošto imam di spavati.

Pa jel smijem ja kako u Bosni praviti HR vozačku? Mislim da ne?

Jel mogu imati dvije vozačke? HR i BiH? Onda ako napravim A kategoriju u BiH vozačkoj da preveden na hr vozačku?

Ili mi ne preostaje ništa nego naći jeftinu sobu u HR i napraviti sate i ispit tako?

Ako imate ikakav savjet, molim vas

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija