Jump to content

Što kad osoba kojoj treba prijaviti nepravilnosti, čini iste


Harambašica

Preporučene objave

U predstavci koju sam predala Upravnom vijeću javne ustanove u kojoj radim, iznijela sam niz mobingatornih postupaka kojima sam tijekom godina bila izložena. Dio neprilika prouzročila mi je jedna od osoba na koju se, na više mjesta u predstavci, žalim. Ista osoba je imenovana osobom kojoj se prijavljuju nepravilnosti. Je li to u redu?

Ne spadam u ohole ljude, dapače, vrlo sam skromna i jednostavna, ali riječ je o tajnici koja se proslavila enormnim pogreškama u svom radu, od onih krajnje neukusnih, gdje javi pogrešno groblje na kojemu se pokapa član obitelji našeg djelatnika, do potpuno krivih putnih naloga. Meni mjesecima nije uopće slala službene mailove, pa kad sam ih zahtijevala, nije mi ih poslala do dana današnjeg. Bila je šokirana kad sam joj samo spomenula da Đakovo nije u Karlovačkoj županiji. Mi smo svi, manje - više doktori znanosti, i svi pazimo jer žena praktički nije u stanju napisati mail bez neke pogreške. 

Zna se kako je dobila posao, šuti i odrađuje sve za ravnatelja, vrlo su bliski. 

Kako ja takvoj osobi da se požalim na ravnatelja? 

 

 

 

uređeno: od Harambašica
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija