Jump to content

Prijava boravišta ili prebivališta


Zen23

Preporučene objave

Poštovani,
Imam pitanje vezano za mijenjanje prebivališta odnosno boravišta,moj je partner donedavno živio s roditeljima,  međutim u međuvremenu je došao živjeti kod mene i sada nas zanima treba li promjeniti prebivalište ili može samo boravište s obzirom da ne planiramo u ovome stanu ostati trajno, a roditeljima mojeg partnera je bitno da se on odjavi s njihove adrese kako više nebi bio aktivan član kućanstva s obzirom da su im te informacije bitne zbog podizanja kredita u banci. Pitanje je samo je li dovoljna promjena boravišta ili treba baš biti prebivalište?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako planira biti duže od 3. mjeseca, onda bi trebao prijaviti boravište na toj adresi, a koje mu vrijedi godinu dana i koje se može još jednom produžiti na rok od godine dana. Vezano za kreditnu sposobnost njegovih roditelja, pitanje je što banka prema svojim uvjetima poslovanja smatra pod ˝aktivnim članom kućanstva˝? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

Ako planira biti duže od 3. mjeseca, onda bi trebao prijaviti boravište na toj adresi, a koje mu vrijedi godinu dana i koje se može još jednom produžiti na rok od godine dana. Vezano za kreditnu sposobnost njegovih roditelja, pitanje je što banka prema svojim uvjetima poslovanja smatra pod ˝aktivnim članom kućanstva˝? 

Onaj član kućanstva koji aktivno sudjeluje U financijama. Dakle u svakom slučaju je bitno da se prijavi ovdje gdje trenutno živimo, samo me zanimalo hoće li biti neki problem ako prijavi boravište A ne prebivalište.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija