Jump to content

Zabrana pusenja i na dozvoljenim mjestima za pusenje


wiking007

Preporučene objave

Dali poslodavac odnosno sef moze zabraniti pusenje i na dozvoljenim mjestima za pusenje, odnosno donio je odluku da zabranjuje pusenje od 7-15h bez obzira sto u firmi postoji mjesto za dozvoljeno pusenje.inace mi radimo u smjenama i nevjerojatno mi je da ti ne dozvoljava pusiti iako ima mjesto za pusenje odnosno kad direktor i on odu tada mozes pusiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 minuta, Borbena7 je napisao:

Uskraćeno Vam je pušenje i za vrijeme pauze za odmor?

Hmmm malo je kompleksno, ovako radimo u vatrogasnoj sluzbi u jednoj velikoj firmi.fakticki vlasnik nas je i ta firma ali smo kao odvojeni (odnosno doo ali vlasnik isti).e sad mi kao vatrogasci nemamo pauzu,a danas saznao da nam je zapovjednik zabranio pusenje od 7-15h nakon toga ionako vise nema nikog u firmi.u nocnoj smjeni isto tako nema nikog.e sad dali zapovjednik ima pravo nama zabraniti pusenje i izdati takvu zapovjed sa pretnjama otkaza u to njegovo odredjeno vrijeme (neznam jel direktor dao takvu uputu).pusiona je jako blizu i tamo ostali iz firme puse.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

Da li je on donio nekakvu pisanu odluku, odnosno kako ste saznali za zabranu? 

Kolega sa posla mi sad javio da je zabranio,vidjet cu dali ima napismeno zapovjed.po meni je to cisti njegov hir jer je on nepusac ali takvo je ustrojstvo u sluzbi slicno ko i u vojsci, direktor bivsi pusac tak da je jos gori prema pusacima.dali da trazim napismeno takvu zapovjed ako je nema pa se mogu zaliti sindikatu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija