Jump to content

Optužnica, sud, presuda


NNN2

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...
Na 03. 11. 2021. at 16:12, sivko je napisao:

Pa eto Sanader i Horvatinčić su to doživjeli.Kao i Mlađan i Dvorski.

Ja tužim bivšu za odštetu, i državu za odštetu. Sve dokaze imam, ona je proglašena krivom, dobila je kaznu.

Koliko traje cca procedura? dobiti ću sigurno samo je stvar iznos.

uređeno: od NNN2
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , sivko je napisao:

Ako je proglašena krivom onda si i dobio.Jedino ako misliš kad ćeš dobit iznos?

 Da, presuda je pravomoćna, proglašena je krivom, dobila je uvjetnu kaznu za jedno dijelo, a za optužbu protiv mene dosta veliku novčanu kaznu. A sad sam ja pokrenuo tužbu za odštetu, iznos još ne znam a niti kad bude to.

Dakle koliko cca traje od zahjeva pa do odluke suda o iznosu i presude?

 

uređeno: od NNN2
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Pozdrav svima,

nisam pravnik pa ne vladam na zadovoljavajući način pravnom terminologijom i u stvari mi treba pomoć oko jednog podatka. 

Pišem neki tekst i u njemu navodim da je  Ivo Sanader pravomoćno osuđen u tri slučaja (odnosno da ima tri pravomoćne osuđujuće presude) - zanima me navodim li toćan podatak (i je li terminološki što bi se reklo "lege artis").

Hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozz svima ,

Još pišem isti rad i stalo mi je provjeriti podatak. Naime u tekstu navodima da slučaj zlouporabe POS-ovih stanova od strane Krešimira Žunića još nije dobio nikakav sudski epilog. Posljednji podatak o pravnom statusu tog slučaja u medijima je iz lipnja 2020. godine (nikakav postupak nije pokrenut). Ima li možda netko podatak o tome je li u međuvremenu došlo do neke promjene – odnosno je li nekakav tip postupka do sada pokrenut protiv Krešimira Žunića

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija