Jump to content

ugovor i smrtni slučaj


dugikljun

Preporučene objave

Molim za savjet - osoba ovlaštena za zastupanje udruge preminula je te zbog toga do okončanja procesa ovlaštenja druge osobe nije ispoštovan ugovorni rok isplate honorara. Može li nova ovlaštena osoba isplatiti novac prema postojećim ugovorima, koje je potpisala preminula osoba, ili se mora sastaviti novi ugovor?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislio sam da nisam bio dovoljno jasan i pokušao pojasniti, a ne komplicirati. Ne čitate pozorno, rekao sam odmah na početku: "istekao ugovorni rok". Ne razumijem zašto se ljutite, samo tražim pomoć. 

upravo sad, dugikljun je napisao:

Mislio sam da nisam bio dovoljno jasan i pokušao pojasniti, a ne komplicirati. Ne čitate pozorno, rekao sam odmah na početku: "istekao ugovorni rok". Ne razumijem zašto se ljutite, samo tražim pomoć. 

Pardon, "ispoštovan ugovorni rok".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 26. 11. 2021. at 23:12, dugikljun je napisao:

Molim za savjet - osoba ovlaštena za zastupanje udruge preminula je te zbog toga do okončanja procesa ovlaštenja druge osobe nije ispoštovan ugovorni rok isplate honorara. Može li nova ovlaštena osoba isplatiti novac prema postojećim ugovorima, koje je potpisala preminula osoba, ili se mora sastaviti novi ugovor?

 

prije 2 sati , dugikljun je napisao:

Mislio sam da nisam bio dovoljno jasan i pokušao pojasniti, a ne komplicirat

što se tiče pitanja ,bili ste vrlo jasni...

što se tiče odgovora,moje mišljenje je da ne treba novi ugovor....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija