Jump to content

Lažno prijavljivanje kaznenog djela 304


Dalmatinac323

Preporučene objave

Poštovani,

Hitno mi treba pomoc , a o savjet.

 Dakle ovakva je stvar , ja sam  prijavila jednog decka za silovanje , na policiju i  to je policija dala na drzavno  odvjetnistvo , a  moju mamu su zvali I rekli su joj da nisu nista nasli , da nema nicega u nalazima. Dakle ja sam bila u 9 mj na zupanijskom  sudu  I danas su me zvali da  kao da moram doc 15.12 opet na zupanijski sud  kao da mi se postave jos neka pitanja  ,, pa mene sad zanima ovakva stvar. Dali je moguce da ja na tome povucem svoj iskaz ili moram cekati konacno  sudenje. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 29. 11. 2021. at 12:09, drot13 je napisao:

Za što je osoba lažno prijavljena i na koji način je utvrđeno da je prijava lažna?

Pa prijavili me roditelji neke djevojke da sam je silovo kroz daljnje psihofizicke istrage i ispitivanja je logicno utvrdjeno da se to nije dogodilo. Ali niko ne prica o tome da je prijava lazna itd... Ja cu podignuti privatnu tuzbu za klevetu ali isto tako me zanima jeli u tom slucaju policija i dorh automatcki podizu prijavu za lazno prijavljivanje ili ide po mojoj prijavi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 02. 12. 2021. at 19:00, Dalmatinac323 je napisao:

Pa prijavili me roditelji neke djevojke da sam je silovo kroz daljnje psihofizicke istrage i ispitivanja je logicno utvrdjeno da se to nije dogodilo. Ali niko ne prica o tome da je prijava lazna itd... Ja cu podignuti privatnu tuzbu za klevetu ali isto tako me zanima jeli u tom slucaju policija i dorh automatcki podizu prijavu za lazno prijavljivanje ili ide po mojoj prijavi?

 

Možeš i sam prijaviti, najbolje ti je pitati na Krim policiji dal budu oni automatizmom pokrenuli tužbu za lažno prijavljivanje, jer nekad ne pokrenu. Ako ideš privatno platiti ćeš oko 2000-3000kn pokretanje tužbe. ako u međuvremenu krim policija pokrene tužbu, DORH će spojiti te dvije tužbe u jednu. Dok/ako bude proglašena krivom, nju čeka kazneni nalog. I tada možeš pokrenuti tužbu za odštetu od nje, a ako si bio priveden, onda i od države. Nju čeka kazna od 10-15000kn ali to ide državi a ne tebi. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

NNN2 zvao sam Krim policiju i kazu mi ljudi da prvo kao moraju obaviti razgovor samnom. Kako nisam u Hr nego u irskoj da ne zurim samo da se javim kad dodjem. Nije hitno itd. Ma bedaastoca nevjerojatna. Ja da sam silova nekog sa 13 godina. I kako me mogu osuditi i na konto cega? A bože ludosti boože dragi. I sto najace oni ce to napraviti tako da pojeo pas muhu sto se kaze nikom nista garantovano.  Nema veze sto se meni kalja ugled i sto sam prijavljen sa 21 godinu za jedan of najgrozniji zlocina nista to nema veze dodji daj izjavu i zaboravi. Ma bože sačuvaj eto iskreno.

A sa 15 sam sa olovkom okolo vec ubija ljude vjerovatno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija