Jump to content

Napoleon


anonimno

Preporučene objave

...... kvaka je u tome da mi je prije malo vremena na adresu stigla obavijest da sam vlasnik nekog vlasničkog udjela u braniteljskom fondu i još ktome nedavno mi je na kučnu adresu stigla kartica sa potpisom one xxxxxxxxx kao da sam največi sin ove domovine. Gospodo ja to ne želim meni ne trebaju nezaslužene privilegije, imam osječaj da sam dobio nešto što pripada drugome xxxxxxxx Mene je sramota da mi ta xxxxx daje nešto što ne zaslužujem, ona me time duboko vrijeđa i molim da mi netko odgovori na koji način se ja mogu toga riješiti, dati onome komu treba. Ja bi ju javno prozvao da mi objasni čime sam ja to zaslužio te udjele, ali time bi si vjerojatno upropastio život xxxxxxxx A zašto zato jer je moj osječaj za pravdu i poštenje svjetlosnim godinama ispred one xxxxxxxxxx Šta čovjek da radi !!!!!!!!!

 

 

editirano

xsara

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

e moj klek, xxxxx je izgleda ostao sam, od nikoga nema podršku. kad je bio rat borio se za nas da bude što manje gubitaka, vodio nas je kao napoleon, mogao je otići u lijepu mirovinu i voziti se u jahti ali želja je ostao sa nama u ovoj borbi za naša prava ali imam osjećaj da on ovu bitku gubi.xxxx

 

editirano

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Anonimno

 

Napoleon

 

Nisam želio nikoga vrijeđati, već samo ukazati na nepravilnosti. A nije ni čudno u kakvom ste sosu kad tako razdvojeno razmišljate. Što se tiče moje domoljubnosti ja nju dokazujem svojim svakodnevnim radom i ljubavlju prema svojoj obitelji i okolini a ne stalnim kukanjem. Vi samo držite za one koji su vas opljačkali pa čete daleko dogurati. Ovime definitvno privodim kraju moje pojavljivanje na forumu, idem nešto pametno raditi u mom koliko toliko normalnom svijetu. Bog vas čuvao.

18:34 7/2/2007

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija