Jump to content

Voznja pod utjecajem, alkohol


goshe

Preporučene objave

Pozdrav,

evo da se i ja ukljucim ovdje i postavim pitanje ako nije problem.

Izmjerena mi je koncentracija od 0.69  (sa greskom uređaja 0.59) i dobio sam naredbu o određivanju mjere opreza gdje pise da se vozacka oduzima do sutra. Na dnu pise kako ce se pokrenuti prekrsajni postupak, sto znaci da kazna jos nije definirana? 

Zadnji i prvi put sam imao slicno izmjerenu koncentraciju prije 3 godine i 10 mjeseci (vozim 10 godina). Tada sam dobio 1000kn kazne i mjesec dana na sto sam se zalio gdje sam priznao i samo zatrazio da se ne oduzme vozacka dozvola (platio nekih 1200kn sve skupa). Zanima je li mi i taj slucaj ulazi sad u razmatranje ili se to vec "izbrisalo"? Sto mogu sad ocekivati, koliku kaznu? Zasto nisu definirali kaznu odmah na licu mjesta i hoce li se ovo gledati kao drugi put?

Hvala Vam unaprijed na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Na 07. 12. 2021. at 15:57, drot13 je napisao:

Ako je prošlo 3 godine od te zadnje kazne, računaš se kao nekažnjavan i možeš očekivati istu kaznu.

Kaznu mogu dati odmah ili ju mogu poslati iz postaje, formalno nema nikakve razlike...

U kaznu se također dodaje i tri negativna boda. 
@drot13 kada odgovarate korisnicima molim Vas da odgovor date u cijelosti odnosno potpun odgovor. To je jako bitno ukoliko želite nekoga informirati o pravnoj situaciji. Molim Vas poradite na tome! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija