Jump to content

Prekoračenje brzine kazna iz Italije


Davorzg

Preporučene objave

Poz ljudi,


dosla mi danas cestitka od Svetog Nikole iz Italije sa autoputa, italian highway code, pise da je bilo ograničenje 90 km/h ja vozio 104.19, umanjili mi 5% i pise da sam išao 8.98 km/h preko ograničenja haha

Pa svi paštari voze i 150-200 po autoputu njihovom. Uglavnom kazna mi 60 eura ako platim u roku 5 dana, ima li smisla pisati zalbu prigovore koje moraju biti na talijanskom da mi oproste, traziti upozorenje illi nesto. Mozda najbolje platiti jer ako ne platim u roku 60 dana kazna je 110 eura sa troskovima svim.
Inace doslo mi na adresu na engleski i preko aplikacije se vidi slika auta od iza sa tablicom.

 
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Davorzg je napisao:

Poz ljudi,


dosla mi danas cestitka od Svetog Nikole iz Italije sa autoputa, italian highway code, pise da je bilo ograničenje 90 km/h ja vozio 104.19, umanjili mi 5% i pise da sam išao 8.98 km/h preko ograničenja haha

Pa svi paštari voze i 150-200 po autoputu njihovom. Uglavnom kazna mi 60 eura ako platim u roku 5 dana, ima li smisla pisati zalbu prigovore koje moraju biti na talijanskom da mi oproste, traziti upozorenje illi nesto. Mozda najbolje platiti jer ako ne platim u roku 60 dana kazna je 110 eura sa troskovima svim.
Inace doslo mi na adresu na engleski i preko aplikacije se vidi slika auta od iza sa tablicom.

 

Samo da dodam da je kazna dosla od comune di treviso, policia locale

Sta bi to bilo neko komunalno redarstvo? Mogu li u zalbi navesti da nisam ja upravljao vozilom nego osoba iz BIH, u tom slucaju ne salju van EU kaznu???
Stoji li to u njihovom zakonu o cestovnom prometu kao u nasem da ako nisi vozio dostavis podatke tko je vozio?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija