Jump to content

Žalba na odluku DORH-a


NNN2

Preporučene objave

Lažno sam optužen, oslobođen svega, osoba koja me je optužila proglašena je krivom. No problem je da joj je DORH dao smiješnu kaznu. samo 10500 kuna kazne, što nije pošteno prema meni. Dal postoj koja institucija kojoj se ja mogu obratiti jer moja osnovna ljudska prava su povrijeđena, i to jako, posebno od strane DORH-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 08. 12. 2021. at 16:43, sivko je napisao:

DORH je predložio sudu takvu kaznu ili su po dogovoru s optuženim išli s tom kaznom izdavanjem kaznenog naloga?

Kazna ide zbog počinjenog djela a ne zbog povrede tvojih prava.Nijedna institucija ne može primjeniti odluku DORH-a.

 

Zar se ništa ne može napraviti? jer teško su ozlijedili moja prava, ljudska prava.

Mora postojati način da se postigne pravda.

Dakle zamjenih tužioca odluči nešto i nitko mu ništa ne može?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 23 sati , sivko je napisao:

DORH je predložio sudu takvu kaznu ili su po dogovoru s optuženim išli s tom kaznom izdavanjem kaznenog naloga?

Kazna ide zbog počinjenog djela a ne zbog povrede tvojih prava.Nijedna institucija ne može primjeniti odluku DORH-a.

 

To i je problem, za to dijelo po zakonu ide minimalno 6 mjeseci do 5 godina zatvora. a ona nije dobila ništa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija