Jump to content

Prijava CZSS


Petra2021

Preporučene objave

Poštovani,

 

trebam info. Tri mjeseca se borimo sa sustavom oko online nastave.

Ukratko: dijete ima status rizičnog zdravlja od strane liječnika opće prakse i interne medicine, te je pohađalo nastavu online cijelu prošlu šk.godinu, da bi naprasno ove šk.godine školski dispanzer na zamjeni prekinuo i ne dozvolio nastavak online nastave i nije htio dati potvrdu koju škola traži iako imamo liječničku dokumentaciju, pa se natežemo i predano je sve odvjetniku. 
Nakon dopisa od strane odvjetnika se sve institucije ograđuju, od Ministarstva preko HZJZ-a, a dijete trpi iako se šalju materijali na Teams.

Ravnateljica škole odbija razgovor sa nama roditeljima, te je ignorirala poziv odvjetnika za sastankom.
Sati izostanaka su opravdani. Dijete je neocijenjeno.

Šećer na kraju: škola nas je prijavila Centru za socijalnu skrb.

Nama je rečeno od strane šk.dispanzera da i mi ukućani kao rizična skupina se trebamo cijepiti.

Mi smo se očitovali na poziv centra, unutra smo bili gotovo sat i pol, na informativnom razgovoru. Psihologica je tražila da vidi dijete i da porazgovaraju.

Imam li ja pravo kao majka maloljetnog djeteta biti u prostoriji kad će psihologica obaviti razgovor? Rekla je da neće nikakve testove raditi, već želi vidjeti u kakvom je psihosocijalnom stanju dijete i koliko je online nastava utjecala.

Što možemo očekivati dalje?

Molim za bilo kakvu info. Mi u životu nismo dobili kaznu za išta, a kamoli ovako nešto. Nikada ništa nismo napravili mimo zakona.

Hvala unaprijed.

Lijep pozdrav svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , Petra2021 je napisao:

Imam li ja pravo kao majka maloljetnog djeteta biti u prostoriji kad će psihologica obaviti razgovor? Rekla je da neće nikakve testove raditi, već želi vidjeti u kakvom je psihosocijalnom stanju dijete i koliko je online nastava utjecala.

Pustite je da odradi svoj posao i to je to. Inzistiranje na prisutnosti jednostavno nema smisla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijepi pozdrav, trebam savjet.

Centru su dostavljeni dokazi kako roditelj vozi dijete na prednjem sjedalu, nezavezano, od 3 godine. Centra kaze da je to za kaznenu prijavu i uz dokaze salje policiji. Policija ne napravi apsolutno nista, kaze da je za njih to prometni prekrsaj i da se za vise od toga oni nemaju niti vremena niti volje baviti. Sto dalje? Sa svim dokazima i prijavom centra samnostalno prijaviti na dorh? Molim savjet. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija