Jump to content

Popis dolaznih poziva od druge osobe


insurrectionist

Preporučene objave

Ne znam kako da pocnem sa ovom temom. Podnio bi kaznenu prijavu ili privatnu tužbu protiv N.N. jer vjerujem da me vise osoba N.N prisluškuje i odaju povlaštene informacije osobama sa kojima sam u kontaktu, ili pokušaju kontakta. Konkretno radi se o emotivnom životu, gdje sumnjam da se isti želi prekinuti u startu pod svaku cijenu. Imam li neke šanse tražiti i dobiti poziv brojeva osobe sa kojom sam pokušao biti u kontaktu, emotivnoj vezi, NE, ne radi se o tome da sam "control freak" tj. da na neki način želim saznati sa kime ta osoba komunicira inače. Mene eksplicite zanima da nakon prvog kontakta, upoznavanja na daljinu (dating stranice), razmjene broja, druga strana sama ostavi broj u eteru. Nakon tel. razgovora druga strana gubi interes, i NE opet molim vas, nisam cudak, introvertiran i ine pridjeve koji idu uz čudake (freakove), osoba gubi interes, ali to se događa sa hrpom drugih ljudi, to je nemoguće.

Koja je šansa da tražim od suda ispis dolaznih brojeva ili SMS-a od te osobe, koji bi se komparirali sa drugom listom (nebi o tome), ako se poklapa, imamo match. ZNAM da ovo zvuči čudno, ali smatram da je to istina, ako netko ima bolju pravnu ideju kako da doskočim N.N osobama. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Na 10. 12. 2021. at 3:25, insurrectionist je napisao:

Ne znam kako da pocnem sa ovom temom. Podnio bi kaznenu prijavu ili privatnu tužbu protiv N.N. jer vjerujem da me vise osoba N.N prisluškuje i odaju povlaštene informacije osobama sa kojima sam u kontaktu, ili pokušaju kontakta. Konkretno radi se o emotivnom životu, gdje sumnjam da se isti želi prekinuti u startu pod svaku cijenu. Imam li neke šanse tražiti i dobiti poziv brojeva osobe sa kojom sam pokušao biti u kontaktu, emotivnoj vezi, NE, ne radi se o tome da sam "control freak" tj. da na neki način želim saznati sa kime ta osoba komunicira inače. Mene eksplicite zanima da nakon prvog kontakta, upoznavanja na daljinu (dating stranice), razmjene broja, druga strana sama ostavi broj u eteru. Nakon tel. razgovora druga strana gubi interes, i NE opet molim vas, nisam cudak, introvertiran i ine pridjeve koji idu uz čudake (freakove), osoba gubi interes, ali to se događa sa hrpom drugih ljudi, to je nemoguće.

Koja je šansa da tražim od suda ispis dolaznih brojeva ili SMS-a od te osobe, koji bi se komparirali sa drugom listom (nebi o tome), ako se poklapa, imamo match. ZNAM da ovo zvuči čudno, ali smatram da je to istina, ako netko ima bolju pravnu ideju kako da doskočim N.N osobama. 

Slično mi se događalo.... Mijenjala kartice, uređaje, žalila se policiji, sudu, skoro upravi vodovoda. Nisam postigla ama baš ništa. 

Sumnjala sam u jednu osobu, naravno po Zakonu o GPDR nitko ti neće dati te podatke, barem ne zakonski. A sumnjam da bi se itko igrao s poslom radi toga.... 

Pa sam nakon nekog vremena doskočila kako mogu otkriti kako određena osoba zna što ja razgovaram preko telefona.. Uz pomoć brata očistila komplet kuću... Da ne dužim u kući sam imala mini kameru... Dalji razvoj situacije ne moram ni obrazlagati... 

uređeno: od Ivyx92
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani, oprostite samo da razjasnim dobivanje ispisa dolaznih poziva za određeni broj, popis dolaznih poziva može dobiti samo policija i to unatrag najduže godinu dana, dok na zahtjev suda takav popis teleoperater dostavlja za period od tri godine, naravno kada je to neophodno i kada to policija ili sud zatraže, niti u jednom drugom slučaju nikome teleoperater takav popis neće dostaviti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija