Jump to content

Prava Oca


Calgary

Preporučene objave

Poštovani, zbog otudenja dijeteta od 3 godine, od suda sam zatražio privremenu mjeru i ishodio je nakon 7 mjeseci. Gospođa majka se oglušila na privremenu mjeru, otkazala odvjetnika i tek nakon 2 mjeseca se javila Socijalnoj. Viđanja su počela nakon što ju je Centar upozorio. Baka i djed su u međuvremenu radili opstruiranja viđanja, pa su bile prijave policiji. Gospođa se nakon toga sa djetetom odselila u drugi grad. Dao sam bio suglasnost za preseljenje jer sam gledao da dijete ima mir. A i drugi grad, Zaprešić od Zagreba je udaljen samo pol h sam računao u tom trenu, a ja imam 2,5 sata vidanja sa kćerkom pa bitno da se vidimo pa makar nam vrijeme na put gore dole ode., jer vrtić je ostao u Zagrebu. U međuvremenu se gospođa razbolila i zavrsila hitno na operaciji, što sam tek drugi dan saznao. I da su roditelji preuzeli djete. I da će mi dopustit je vidit sam dobio poruku. Kćeri je tad i bio rođendan od 3 godine pa nisam htio komplicirat. Jer djetetu je najteže. Pozvonio sam s poklonom i da vidim rođeno dijete koje mi se jako obradovalo. Bili smo skupa minutu ispred vrata i baka je rekla da mora ići u stan da je to to dobila je poklon. Pitao sam odvjetnika. Rekao mi je da je to protuzakonito i da otac ima prioritet ako dijete trenutno ostane bez majke. U Centru sam bio prijavio al nikakav odgovor nisam dobio. Ako netko ima slicna iskustva molim za savjet. Kaznenu prijavu ću podnijeti al sumnjam da će uroditi plodom. Hvala 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija