Jump to content

Wiener osiguranje nadoknada štete


Neznalica123

Preporučene objave

Pozdrav, dobio sam izvid štete iz Wiener osiguranja i priznata mi je totalna šteta na automobilu, popunjeno europso izvješće išao kod njih ponovno pisao, okrivljenik odnosno čovjek što je kriv za štetu priznao krivnju potpisao europsko izvješće, dao mi sve podatke uslikali smo dokumente itd, i sada oni meni odugovlače već mjesec dana mi šalju poruku da su službenim putem zatražili bla bla nešto...ja ih pitam šta to znači da mi prevedu na ''narodski'' da bismo se razumjeli međutim odgovora nema...problem je što sam ja iz Vukovara a čovjek je iz Škabrnje ili tamo negdje daleko, a referentica osiguranja kojoj je dodijeljen moj slučaj je u Zagrebu...

U prilog ću staviti slike mailova što sam od njih dobio, i interesira me da li mogu poslati neki mail sa pravnim aktima ili nešto pa da ubrzam taj proces, da li se isplati da zovem tog čovjeka koji je skrivio nesreću otd..

Hvala unaprijed na dogovoru

mail 1.jpg

mail.jpg

slika 1.jpg

slika 2.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Utvrđena je totalna šteta vozilu.
2. Uputili su dopis osiguraniku (učesniku u udesu ) službenim putem - vjerojatno će predstavnik osiguranja,
osobno obići vozilo koje je sudjelovalo u udesu i uzeti izjavu od istoga.
3. Tržišna Vrijednost vašeg vozila.
4. Popis dijelova koji se mogu iskoristiti i njihova vrijednost.
5. Kontakt firme koja će , ako vi želite od vas otkupiti vozilo radi dijelova.
Vrijednost vozila 35680.kn - 
Vrijednost ostatka vozila - 17.200.kn
Osiguranje će vam isplatiti 18.481. kuna, a ostali dio firma koja otkupljuje karambolirana vozila.
I to tek kad dobiju traženu izjavu i kad UTVRDE PRANI OSNOV ŠTETE.
----------------
Vama Osiguranje nije još priznalo vaš odštetni zahtjev - već samo utvrdio štetu.
Odluku o Odštetnom zahtjevu će donijeti kad,
UTVRDE PRAVNI OSNOV ŠTETE.
(meni osobno su ga odbili uz obrazloženje , da skratim - da šteta na vozilu nije nastala tijekom udesa)
Zato - više ne potpisujem nikakva izvješća - već čekam da dođe policija,
koja je tad rekla - ako nema ozlijeđenih - popunite Euro zapisnik )
 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija