Jump to content

Uplata u korist državnog proračuna i pravomočnost presude?


ZlZ

Preporučene objave

Pozdrav, stigla mi je presuda te me zanima kako se uplačuje i jel se samo treba uplatiti ili i dokazivati uplatu noaca u korist državnog proračuna?
Da li je presuda pravomočna ako mi je stigla presuda ( na sudu sam se odrekao zalbe ali upleten je još jedan decko u kazneno dijelo te mislim da se i on mora tako izjasnit )
Treba mi potvrda o nekažnjavanju za posao, kada ću je otprilike možda mogao dobiti ( da piše da se ne vodi, 21.12 mi je stigla od podnesenog zahtjeva 17.12 ) ? Danas sam podnio zahtjev i očekujem da do ponedjeljka dobijem odgovor ali nisam siguran je li presuda pravomočna? POMOČ
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 45 minuta, ZlZ je napisao:

Pozdrav, stigla mi je presuda te me zanima kako se uplačuje i jel se samo treba uplatiti ili i dokazivati uplatu noaca u korist državnog proračuna?

Dokaz o uplati predati sucu koji je donesao presudu.

 

prije 46 minuta, ZlZ je napisao:

Da li je presuda pravomočna ako mi je stigla presuda ( na sudu sam se odrekao zalbe ali upleten je još jedan decko u kazneno dijelo te mislim da se i on mora tako izjasnit )

Zatražite od suca klauzulu pravomoćnosti presude - tak tada je presuda završena i pravomoćna.

 

prije 49 minuta, ZlZ je napisao:

Treba mi potvrda o nekažnjavanju za posao, kada ću je otprilike možda mogao dobiti ( da piše da se ne vodi, 21.12 mi je stigla od podnesenog zahtjeva 17.12 ) ? Danas sam podnio zahtjev i očekujem da do ponedjeljka dobijem odgovor ali nisam siguran je li presuda pravomočna? POMOČ

Vi se vodite - ne osuđivani dok presuda ne bude pravomoćna.
Zato potvrdu izvadite što prije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija