Jump to content

Ugovor s turističkom agencijom


polajne11

Preporučene objave

Njemačka turistička agencija mi je poslala rezervaciju za apartman na mail.Kako google mail ne koristim,nisam znao za tu rezervaciju ,a nisam znao ni za tu turističku agenciju,s kojom sam sklopio ugovor 2013 godine.Ta turistička agencija nikada ranije nije poslala upit ni rezervaciju za termin u apartmanu. Krajem sezone poslali su mi račun da platim 100 €,za nekakvu kaznu.Napisao sam odgovor da nisam znao za rezervaciju a nisam ni potvrdio rezervaciju.Nakon toga su mi poslali rok za plačanje,ali nisam platio.Zatim su mi poslali rok za plačanje ,da će me tužiti. Nakon toga mi je stigao mail od njemačke advokatske agencije da platim 150 €,jer da će me tužiti.Sada koriste mail.kojim se inaće koristim.Možete mi objasniti koji je sada postupak vjerojatno pred našim sudom.Da li se mogu žaliti na odluku suda.Koliko traje taj postupak pred sudom ?Koliko je advokatska i sudska taksa.Zahvaljujem na odgovoru .

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Ugovor s turističkom agencijom

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija