Jump to content

Teske tjelesne ozljede


Ivica čabraja

Preporučene objave

Dobro večer jedan dečko izbio mi je zub u kafiću nisam ga prijavio policiji jesam se bojao njega nakon godinu pol dana sreo.sam ga na ulici nasmio mi se u lice kako.mi je izbio zub.Kad sam došao doma popio litru Jack Daniel javio sam mu se preko Facebook da mi plati za zub nakon tog mi je odgovorio na poruku da neće platiti zub.Onda sam mu rekao da ću ga prijaviti na policiju.Nakon toga on odgovorio poruku počeo mi je prijetiti onda sam poludio rekao sam mu da čeka u stanu šta je onda on odgovorio da me čeka uzet sam nož samoobranu jer  sam znao da je opasan čovjek, otišao sam kod njega on je pobjegao iz stana provalio sam u stan imao sam nož u ruci njega nije bilo bile u stanu njegova majka i sestra.Zatim sam počeo derati njegovo ime di je on nakon što je ona rekla da neznaju di je on na primio sam njegovu majku primio za vrat bacio od pod nakon toga njegova sestra izašla iz wc gurnula me na pod ispao mi je nož onda smo se hrvali smo se uzela je nož ja sam je udario po ruci onda je primila nož i izrezala se na prste,nakon toga šta sam vidio otišao sam iz njihovog stana .Onda sam se prijavio policiji predao sam se već sam 4 godine na sudu.Zadnje suđenje bilo u 5 mi i čekam riješenje zanima me mišljenje.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani, moje iskreno mišljenje je da baš i niste u zavidnoj situaciji, jer ste svojim ovakvim ponašanjem (postupkom) počinili više KD-a, a olakotna okolnost Vam nije to što navodite da Vam je izbio zub, pa da i je tako trebali ste ga prijaviti, a ne sami rješavati problem, poglavito ne na način na koji ste to izveli... 

I još jedan Vaš navod je kontradiktoran, navodite da ste uzeli nož za samoobranu, a odlazite u njegov privatni prostor kako bi se obračunali sa njim, i na kraju, kad je on otišao, pobjegao, trebali ste se udaljiti, manje štete po Vas, a ne se razračunavati sa njegovom majkom i sestrom.. 

Ja se ispričavam, jer Vam se zasigurno neće svidjeti moje mišljenje, ali to je, jednostavno, realnost, nikada nitko  i ni u kojem slučaju, nesmije uzimati pravdu u svoje ruke, već prijaviti nadležnim institucijama koje će znati adekvatno postupiti i riješiti nastali problem.. 

Oprostite, samo iznosim svoje mišljenje, a sud je taj koji će donijeti odluku.. 

Ja Vam želim sreću i da to prođe što bezbolnije po Vas. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija