Jump to content

Uvjetna kazna za alimentaciju


PurpleDuck

Preporučene objave

Pozdrav 

Probat ' ću skratiti i pojednostavniti što je više moguće. 

Za bivšim je izdana tjeralica zbog neplaćanja alimentacije početkom 2020.,dok je bio u Njemačkoj

U medjuvremenu je došao pameti i počeo se brinuti za dijete, kupovati stvari i slati novce. 

Medjutim, stari dug je ostao, taj stari dug je ranije u dogovoru sa sudom trebao isplatiti u komadu. 

Radi se o 35.000+ kn

Predao se prije tjedan dana, a idući tjedan sam ja pozvana na sud u svojstvu svjedoka. 

Postoji li mogućnost da ga osude na uvjetnu kaznu i rad za opće dobro? I mogu li ja kako utjecati na to? 

I što uopće točno znači ta uvjetna kazna? 

Uspostavili smo dobre odnose, odnosno što je najvažnije, on se povezao ponovno sa djetetom i spreman je preuzeti svaku odgovornost. Uvjerena sam u to da će tako i ostati. 

Moje dijete zna što se dogodilo i žalosno je zbog toga što se više ne čuje sa ocem (pričali su svaki dan preko mobitela) 

 I još pitanje, zbog ovih mjera moram se testirati prije suda. 

Simptoma nemam, no vidjala sam slučajeve gdje su potpuno zdravi ljudi dobili pozitivne testove.. 

Što se može dogoditi u slučaju da moj test bude pozitivan? Odgadja li se rasprava ili mi mogu ponuditi onu opciju putem video linka?

Unaprijed hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija