Jump to content

Povrat novaca


belladeluxe

Preporučene objave

Pozdrav svima :)

Oprostite ako sam pogriješila rubriku ali imam jedno pitanje ako mi netko može pomoći :)

Naime . ja i prijateljica smo upisale Dj Akademiju koja je krenila 25.10 i  odmah uplatile cijenu škole . Predviđeno trajanje škole je bilo 6 subota . Za dolazak na predavanja su nas tražili da donesemo negativan test na Covid što smo naravno svaki put i donijele . Nakon 2 subote odrađenih predavanja koja su bila totalno neprofesionalna , ali to je sada nebitno , javljaju nam da se Dj akademija odgađa do daljnjega zbog Korone. To nam je odmah bilo čudno jer svatko od nas je na svako predavanje dolazio sa negativnim testom i isto tako nitko se nije ni u međuvremenu zarazio. Ni predavači , a ni učenici . A glavni predvač te akademije, direktor svako malo stavlja slike po društvenim mrežama kako pušta muziku po razno raznim događanjima . I budući da imamo svi zajedničku grupu na whatsApp- u , netko od učenika je prije Božića postavio pitanje da li se zna kada se nastavlja akademija . Na to dobivamo odgovor da se nastavlja 15.1 . I danas moja kolegica opet postavlja sasvim normalno pitanje : da li u subotu imamo predavanja ? Da bi na to taj čuveni direktor poludio i odgovorio bahato da nemamo predavanja u subotu nego da se odgađa na 5.3. i da šta pitamo gluposti , da bi nam javio da imamo . Znači totalna neprofesionalnost i bahatost . Na to mu moja kolegica piše da ne razumije zašto tako bahato odgovara, da je postavila sasvim normalno pitanje i da je logički da su nam onda i javili, jer mnogi od nas moraju uzeti slobodan dan na taj dan i sl. Onda na njen odgovor , opet stiže bahati odgovor i piše joj da je manipulator i da provocira nekulturno i da ako joj ne paše da će je izbaciti iz grupe. Na to mu ona odgovara da može i da želi novce nazad umanjena za ta dva predvanja . Znači treba dobiti novce nazad za 4 predavanj koja očito ne misle održati , a i dosta nas nakon ovakvog ponašanja ni ne želi nastaviti . On na to odgavara da smo mi sami odlučili di ćemo uložiti novce . Svi smo uplatili preko računa na ime njegove firme . Račun nismo dobili . I sad me zanima , da li je istina da nam ne mora vratiti novce ako ih sada tražimo nazad ? 

Hvala puno svima unaprijed :)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija