Jump to content

Samozaposljavanje - obrt ili j.doo


monima

Preporučene objave

Dobar dan, molila bi Vas za savjet u vezi samozapošljavanja.

Moje obrazovanje je u medicinskoj struci - LIJECNICA PEDIJATAR  i zeljela bi se samozaposliti u smislu pruzanja usluga u sljedecim zanimanjima ...: MASAZA (imam certifikat iz rekvalifikacijskog tecaja sportske i rekondicijske masaze u inozemstvu - Ceska republika, certifikat je u skladu sa legislativom Ceskog ministarstva obrazovanja), AROMATERAPIJA  (certifikat strucnog aromaterapeuta takoder iz Ceske republike), MINIWELLNESS usluge u smislu koristenja saune i hidromasazne kade, MEDICINSKA AKUPUNKTURA (certifikat iz Wellness Akademije Učilišta Lovran u RH), SAVJETOVANJE ZA MAJKU I DJECU - uglavnom u vezi problema sa dojenjem.

Moja pitanja:

1. U kojoj formi samozaposlenja mogu pruzati navedene usluge - OBRT ili J.DOO? Ako obrt, koja vrsta obrta?

2. Usluge planiram pruzati u poslovnome dijelu nase obiteljske kuce - da li su potrebne za navedene usluge minimalni tehnicki uvjeti, ako da gdje mogu pronaci detaljnije informacije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija