Jump to content

Korisna površina kuće za odmor


zvir12

Preporučene objave

Još davne 2000-te godine moj otac, sada pokojni, dobio je rješenje za komunalnu naknadu i slivne vode, na dvije stare kuće na otoku ukupne površine 70m2. Na to se rješenje nitko nije žalio. Međutim to je bruto površina, a ne korisna površina tih kuća. Te komunalije sam plaćao do 2010 godine, a onda sam svojom glupošću prestao plaćati navedene komunalije. Te nekretnine smo naslijedili brat i ja. Želio bih dok sam još živ podmiriti sve dugove. Međutim sada bih pored komunalija morao plaćati i porez na vikendicu, a to znači još 1050 kuna godišnje. Korisna površina tih kuća je puno manja od bruto površine od 70m2, jer se radi o zidovima debelim 70 cm, a također, u drugoj kući gdje se nalazi kupaona i zahod 70% površine zauzima cisterna (gusterna). Da li bih mogao, poslije toliko godina ishoditi novo rješenje za korisnu površinu kuće za odmor ili je to nemoguća misija.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija