Jump to content

Useljenje na kat


Vrbovec

Preporučene objave

Živim u kući sa roditeljima (glasi na njih) u prizemlju. Sestra mi je umrla 2014. godine koja je živjela s mužem i djetetom na katu. Sredili si kat (nešto oni svojim sredstvima, nešto joj pomogli roditelji). Nakon godinu dana šogor se s djetetom odselio i uzeo većinu svog namještaja. Nekoliko stvari je još gore jer nezgodno mu ih je smjestiti u novom smještaju.  

Želim se preseliti gore i stvari mi ne smetaju (smjestio bi ih u jednu sobu) pa u biti pitam smijem li ja se gore komotno preseliti bez da kršim neki zakon ili diram nekoga u slabu točku?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne pitaš glupost, ali nigdje takva situacija nije izrijekom definirana. Ako je to kuća roditelja, oni ti mogu dozvoliti da se useliš gore. Šogor ima pravo naknadno tražiti svoje stvari, tako da njih popišeš i spremiš u posebnu prostoriju i to je to. Slobodno se useliš.

 

P.S.: On može tražiti i neki povrat od tvojih roditelja radi uređenja, ali to s tobom i useljenjem nema nikakve veze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija