Jump to content

Drzavljanstvo


Emko2888

Preporučene objave

Rodjen sam 1988 godine u Bosni te mi je upisano SFRJ i SFRJ BIH drzavljanstvo  u maticnom uredu-predao sam zahtjev za stjecanje hrvatskog drzavljanstva na osnovu majke tj prirodjenjem , te mi je urucena odbijenica uz obrazlozenje da nije postojao sporazum mojih roditelja  o tom koje drzavljanstvo cu ja da imam  posto je mama hrvatica a otac  bosanac .Ulozio sam zalbu  te drugostupanjsko tijelo  mi je odbilo zalbu  jer se pozivaju na zakon iz 1977 godine na osnovu clanka 30 .Da li mi netko moze reci vrijedi li pokrenuti upravni spor  posto advokati u hrvatskoj traze abnormalne cijene za ovakve slucajeve,ili ako neko ima neki savjet da mi pomogne oko  mog slucaja ..Moji roditelji su se rastali odmah poslije rata ,te sam ja bio dodjeljen majci na brigu i odgoj po odluci suda ,no medjutim ona je propustila zakonski rok da me upise u knjigu hrvatskih drzavljana dok sam ja bio maloljetan iz financijskih razloga ..Mama je rodjena hrvatica ,kao i baka ,djed ,sestra mi 

Hvala na odgovoru .

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Drzavljanstvo

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija