Jump to content

Pitanje


Lavinia

Preporučene objave

Pozdrav,

već dosta godina sam razvedena.Bila sam u dobrim odnosima sa nećakom bivšeg supruga,ali se nismo čuli od razvoda.Prije mjesec dana čula sam da bivši suprug ima korou pa sam SMS-om pitala nećaka kako je.On je ljubazno odgovorio kakvo je stanje i nastavili smo se dopisivati.Razgovarali smo o tome kako je tko,gdje se radi i sl.Nećak je treći dan predložio da me nazove,ali ja nisam bila u mogućnost razgovarati jer sam išla u goste.Tako sam mu uz ispriku napisala.Bilo mi je drago jer smo uspostavili komunikaciju pa sam ga prekjučer porukom pitala kako je i da li je na poslu.Odgovora nije bilo.Pomislila sam da je uvrijeđen jer sam mu rekla da ne mogu razgovarati pa sam se ispričala i upitala da li se ljuti zbog toga.On nije odgovorio.Sljedeći dan me je mučila ta promjena ponašanja pa sam u nekoliko poruka pitala da li sam u nečemu pogriješila,da nisam namjerno sabotirala razgovor i da bi voljela da i dalje komuniciramo kao prijatelji.Tada je stigla poruka bivšeg supruga u kojoj je pisalo da ostavim nećaka na miru i da on neće kontakt.Ja sam se tada u poruci ispričala nećaku uz opasku da smo lijepo razgovarali i da sam stekla dojam da se komunikacija može nastaviti.Ja već imam kaznu za nametljivo ponašanje pa sam ga zamolila da me ne prijavi policiji.On nije odgovorio.U mojim porukama nije bilo ružnih riječi,vrijeđanja i sl. nego me mučilo što se dogodilo.Ta priča se odvijala dva dana.Sad kad mi je dano do znanja da kontakt nije dobrodošao ne pokušavam ga uspostaviti.Mene sad muči da li je zvao policiju ili će ići na policiju.Da li tu ima elemenata kaznenog djela?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija