Jump to content

Agencija za naplatu potraživanja - ovrha


Angie 13

Preporučene objave

Poštovani, 

Tužila sam Agenciju naravno da nije prošlo, odnosno uložila žalbu, prigovor na to njihovo potraživanje i žalba neosnovana .Dug je 5000 kn tj. 3000kn taj glavni(teleoperateri) i sudski troškovi ostatak. Imam rješenje o presudi, žalba se odbija blabla... Danas mi stiže  obavijest da su mi racuni blokirani i na fini osnova za placanje :izravna naplata. Može li se išta više učiniti? Oprostite ako sam malo nedorečena ili nisam dobro objasnila, niti ne kuzim ovo izravna naplata, zar nisam trebala dobiti rješenje o ovrsi? 

uređeno: od Borbena7
Osobni podatak
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovdje je očito bila riječ o prigovoru u odnosu na rješenje o ovrsi temeljem vjerodostojne isprave. Teško da imate "rješenje o presudi", jer ili imate rješenje ili presudu. Ovo "blabla" je vrlo bitno, jer ukoliko tu ima propusta to bi mogao biti razlog da tražite proglašenje ovrhe nedopuštenom. A izravna naplata je zatražena temeljem ovršne isprave, a to Vam je pravomoćno i ovršno rješenje o ovrsi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Agencija za naplatu potraživanja - ovrha
prije 30 minuta, Angie 13 je napisao:

Na koji nacin mogu traziti proglašenje ovrhe nedopustenom?

Prije svega morate imati razloga za ovo. Pogledajte čl. 50. Ovršnog zakona za žalbene razloge koji su Vam na raspolaganju.

prije 32 minuta, Angie 13 je napisao:

Sto znaci protek od 60 dana kod izravne naplate nesto sam to procitala, nisam razumjela?

Da će se nakon proteka ovog roka zaplijenjena novčana sredstva s Vaših računa prenijeti u korist ovrhovoditelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija