Jump to content

Prestrojavanje i slikanje tablice od strane vozaca


Miss123

Preporučene objave

Tijekom prestrojavanja u drugu traku (uz upaljeni zmigavac, provjeru mrtvog kuta i saznanja da je drugi auto u toj traci na dovoljnoj udaljenosti, barem 2 metra iza, a ispred njega nema nikoga) u popodnevnoj guzvi, prestrojila sam se jer sam trebala u traku za skretanje u desno i vozač auta iza mene je potrubio. Digla sam ruku u znak isprike iako mi nije jasno zašto je trubio posto sam se normalno prestrojila. Nedaleko je bio semafor i stala sam na crvenom. U retrovizoru sam vidjela da čovjek iz tog istog auta slika mobitelom moju tablicu (koja glasi na tatu inace) i zove nekoga na mobitel i cita broj tablice. Kasnije na drugom semaforu staje u lijevu traku i slika me na vozacevoj strani. Jedino što mi pada na pamet je to da sam se prestrojila taman kada je zapocela puna crta. Mogu li zbog toga dobiti prijavu ili kaznu? 

uređeno: od Miss123
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Miss123 je promijenio naziv u *Prestrojavanje i slikanje tablice od strane vozaca*
  • drot13 je promijenio naziv u Prestrojavanje i slikanje tablice od strane vozaca

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija