Jump to content

Komisije


yaris1990

Preporučene objave

Na 10. 02. 2022. at 21:02, gmail je napisao:

Da ja idem 15,2 na vještačenje u Osijek i molio bi da mi netko odgovori šta znači"puna jurisdikcija" jer idem po tužbi

https://www.iusinfo.hr/aktualno/u-sredistu/28923

Cilj spora pune jurisdikcije je, pak, da sud utvrdi, osnuje, modificira ili ukine neku pravnu situaciju, uz ovlast meritornog rješavanja sâme stvari

uređeno: od zokaosijek
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 28 minuta, yaris1990 je napisao:

Da,ovo je prvostupanjska,nećete morat opet,ako ste bili čekate drugostupanjsku iz Zg e sad dali će to bit novi sastav drugostupanjske po novim promjenama zakona,vjerovatno

Nisam baš u najboljem stanju ali kakve sada promjene zakona? Prejaka terapija. Ne razumijem ni ovo. Hvala i oprostite.

Screenshot_2022-02-13-15-15-46-232_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 minutu, yaris1990 je napisao:

Izmjena zakona koje su išle prošle godine,nove komisije su osnovane i 1i 2 stup..,samo su pod min.. Branitelja a ne kao do sad pod zavodom za vijesračenjem,naravno i drugih izmjena zakona ima,treba pogledati

Ja sam 08.03. lani predao papire na min. Branitelja . Dobio koordinator koji me zvao 2 puta ali sam bio u bolnici . Koordinacija je bila pod min.Branitelja.u Ri. Bolnici . Kada sam se vratio javio sam se i rekla mi je da nisam više pod njima i da se opet javim min.Branitelja. Stiže poziv za 22.11. ali u centar za vještačenje.U biti vratili su ono što se promijenilo prošlo ljeto ? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Danas 15,2  na upravnom sudu u Osijeku sam dobio zadovoljštvinu po tužbi i prihvačeno je moje inzistiranje za sporom pune jurisdikcije iako se tuženi min,branitelja izričito protivilo na tome jer su smatrali da za tim nema potrebe i da su vještaci u Zagrebu kako oni tvrde po zakonima struke utvrdili da ne postoji invalidnost i dva puta pobijali vještake u Osijeku? Dugo je trajala moja borba i na kraju sam mislio i odustati jer to traje od 2008 i da nije PTSP nego bolest ,odvjetnica je bila prisutna i javila da je prihvačena moja molba i da če neovisni vještaci odlučiti o invalidnosti za DA ILI NE a zašto su toliko protiv neovisnog vještačenja i pune jurisdikcije ako su po njihovom u pravu,čega se imaju bojati ti VJEŠTACI koji odlučuju o sudbinama nas malih i zašto vrše pritisak na neovisno sudstvo da se odbije takvo vještačenje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , gmail je napisao:

Danas 15,2  na upravnom sudu u Osijeku sam dobio zadovoljštvinu po tužbi i prihvačeno je moje inzistiranje za sporom pune jurisdikcije iako se tuženi min,branitelja izričito protivilo na tome jer su smatrali da za tim nema potrebe i da su vještaci u Zagrebu kako oni tvrde po zakonima struke utvrdili da ne postoji invalidnost i dva puta pobijali vještake u Osijeku? Dugo je trajala moja borba i na kraju sam mislio i odustati jer to traje od 2008 i da nije PTSP nego bolest ,odvjetnica je bila prisutna i javila da je prihvačena moja molba i da če neovisni vještaci odlučiti o invalidnosti za DA ILI NE a zašto su toliko protiv neovisnog vještačenja i pune jurisdikcije ako su po njihovom u pravu,čega se imaju bojati ti VJEŠTACI koji odlučuju o sudbinama nas malih i zašto vrše pritisak na neovisno sudstvo da se odbije takvo vještačenje

Poštovani,napisali ste da trebate na vještačenje kod novooformljene komisije za branitelje.Sad kažete da ste bili na Upravnom sudu?Za šta se sudite za HRVI ili omjer rat-mir?Budite malo jasniji kad objavljujete.Usput jel bio ko ove godine na vještačenju za HRVI?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja pak ništa ne razumijem,zakon je na snazi od lani,na komisiji sam bio 22.11. bilo ih je troje sa maskama bio 10 minuta. Jedna se doktorica predstavila i rekla dali smo vam 20% pričekajte vani. Dolazi druga i nosi neke papire na potpis, zapamtio sam samo branitelj,20% i 62.0., poslije još jedno bolničko i bio kod pravnika koji me odgovarao. Kemija ubija.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Labyrinth je napisao:

Poštovani,napisali ste da trebate na vještačenje kod novooformljene komisije za branitelje.Sad kažete da ste bili na Upravnom sudu?Za šta se sudite za HRVI ili omjer rat-mir?Budite malo jasniji kad objavljujete.Usput jel bio ko ove godine na vještačenju za HRVI?

Poštovanje ne hvtajte me za svaku riječ da to je bila tužba na upravnom sudu u Osijeku za povečanje HRVI ali još nisam bio sa odvjetnicom pa ne znam detalje ali kako mi je telefonski rekla da če biti drugo vještačenje sa neovisnim vještacima iako su se izričito protivili za sporom pune jurisdikcije i to je odgovor za vještačenja da su počela a poziv sam dobio još prije mjesec dana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

upravo sad, gmail je napisao:

Poštovanje ne hvtajte me za svaku riječ da to je bila tužba na upravnom sudu u Osijeku za povečanje HRVI ali još nisam bio sa odvjetnicom pa ne znam detalje ali kako mi je telefonski rekla da če biti drugo vještačenje sa neovisnim vještacima iako su se izričito protivili za sporom pune jurisdikcije i to je odgovor za vještačenja da su počela a poziv sam dobio još prije mjesec dana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija