Jump to content

Specifična situacija oduzimanja vozačke dozvola


moja baka

Preporučene objave

Pozdrav,

molim vas pomoć. Specifična situacija i ne znam otkad mi je oduzeta i je li mi oduzeta vozačka.

Bitne činjenice:

6.5.21. dobijam kaznu/obavezni prekršajni nalog

Prekoračujem rok za prigovor i prigovaram tek 15.5.21. (dakle, zakasnim jedan dan)


Dakle, efektivno je taj  obavezni prekršajni nalog postao pravomoćan 15.5.21. (iako je naravno policija to proslijedila sudu)
Presudu da se potvrđuje taj obavezni prekršajni nalog dobijam 16.2.2022.
Da li su meni oduzeli vozačku 15.5.21  ili nekad u tom periodu (jer sam zakasnio s prigovorom i nalog je postao pravomoćan) ili će mi je oduzeti ovih dana?

Molim vas pomoć.

Lijepi pozdrav

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Specifična situacija oduzimanja vozačke dozvola
prije 16 sati , moja baka je napisao:

Presudu da se potvrđuje taj obavezni prekršajni nalog dobijam 16.2.2022.

Da li su meni oduzeli vozačku 15.5.21  ili nekad u tom periodu (jer sam zakasnio s prigovorom i nalog je postao pravomoćan) ili će mi je oduzeti ovih dana?

Nije postao pravomoćan jer je dat prigovor a policija nije nadležna da odlučuje da li je dat na vrijeme nego sud kako je i odlučeno.Policija je kod sebe ubilježila (pod tebe i tvoj nalog) "čeka rješenje suda" i ne poduzima ništa dok i oni ne dobiju presudu.Znači tek slijedi zabrana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija