Jump to content

Mihiz

Preporučene objave

Katastarska čestica na kojoj se nalazi moja rodna kuća u katastru i gruntovnici se vodi kao spoj okolnih njiva i oranica, a da se pri tom u vlasništvu ne spominje moj otac niti moj brat i ja kao nasljednici. Znači naša kuća i okućnica sve se vodi u vlasništvu susjeda koji imaju isto zemlje u toj ogromnoj čestici. Što sada da radimo, da li preko suda ili.... Hvala unapred!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 47 minuta, Borbena7 je napisao:

U zemljišnim knjigama tko je upisan kao vlasnik? Kako se u Rješenju o nasljeđivanju vodila ova nekretnina?

Kao vlasnici su upisani susjedi koji imaju čestice koje se graniče sa našom okućnicom ali je sve sada u jednoj čestici veličine preko 26000 kvadrata.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Dana 19. 02. 2022. u 13:29, Mihiz je napisao:

Kao vlasnici su upisani susjedi koji imaju čestice koje se graniče sa našom okućnicom ali je sve sada u jednoj čestici veličine preko 26000 kvadrata.

Spomenuli ste da ste brat i Vi nasljednici iza oca. Je li iza njegove smrti provedena ostavinska rasprava i doneseno rjesenje o nasljedjivanju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija