Jump to content

Potraživanje naknade za štetu


dozicevice

Preporučene objave

Pozdrav!

U desetom mjesecu prošle godine u zgradi moje majke se dogodio incident curenja plina. Pošto su oba stana u prizemlju nakon prijave policija i vatroasci su odlučili provaliti u prvo njen stan vjerojatno iz razloga jer je ona bila u inozemstvu a također i ja odnosno već nekoliko mjeseci nikoga nije bilo u stanu. Nakon nasilnog ulaska u stan od strane vatrogasaca i shvaćanja  da u stanu nije bilo incidenta odnosno nekoliko minuta kasnije kada su vatrogasci provalili u susjedov stan i uvidjeli da je njemu curio plin. Šteta na stanu je samo na vratima koja se mogu zatvoriti ali ta vrata više nemaju svoju svrhu koju su imala prije i sad tražimo odštetu. Direktno preko osiguranja iz prijašnjih iskustava nije dobra ideja jer naknada neće nadomjestiti štetu, pa sam kontaktirao odvjetnika. Odvjetnik mi je rekao da mu pošaljem dokumente, ali nije specificirao koje, odnosno na upit je bio veoma štur i pošto sam bio u tome momentu vani nisam bio u mogućnosti zapisati sve. Pa me zanima ako mi netko može reći tko se razumije koje dokumente ja moram dostaviti odvjetniku? Ispričavam se na gramatičkim pogreškama i možda ne razumljivom tekstu. I hvala unaprijed an odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija